Cameringo+ Filtreleri Kamera

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.6 MB
  • Version 2.8.24
  • Dil Türkçe
  • Firma Perraco Labs
Cameringo+ Filtreleri Kamera mobil uygulaması ile fotoğraflarınıza filtre uygulamak artık çok daha kolay.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek kullanabileceğiniz Cameringo mobil uygulaması ile muhteşem fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bu muhteşem profesyonel kamera efektleri uygulamasında basit ama şık kullanıcı arayüzü ile bir çok geniş zamanlı filtre seçeneği mevcuttur. 

Toplamda 300 özelleştirilebilir kamera filtresi ile 20'den fazla fotoğraf çerçevesinin bulunduğu Cameringo mobil uygulamasından sizde yararlanabilirsiniz. Sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınız artık çok daha kaliteli olacaklar. Uygulama içerisinde yer alan mevcut efektlerin hepsi ile eğlenceli GIFler çekebilirsiniz. Ayrıca kayıt hızıyla oynayıp, hatta ters modda kaydederek komik GIF animasyonları yaratabilirsiniz.

Profesyonel DSLR kontrolleri, gerçek zamanlı olarak pozlamayı, kontrastı, doygunluğunu ve daha fazlasını değiştirmeye olanak tanır. Ayrıca Stereografik filtrelerin yoğunluk seviyesini değiştirerek ya da gezegencik ön ayarı ile küçük gezegen görüntüleri oluşturabilirsiniz. Video yavaş hareketli video kayıt, hızlı hareket video kayıt da dahil olmak üzere tüm filtreler ile kayıt keyfini duraklatmak ve kayda devam ve video kaydederken bile gerçek zamanlı olarak çizin.

Cameringo+ Filtreleri Kamera indir